Rozmýšľate nad dovolenkou? Výhodnou voľbou pre vás sú zľavové portály

Slováci si spôsob nakupovania cez zľavové portály mimoriadne obľúbili a tie preto každým rokom rozširujú svoju ponuku a skvalitňujú služby. Už dávno na nich nenájdete len tuzemské wellness pobyty s vlastnou dopravou. S výraznou zľavou sa dnes môžete vybrať takmer kamkoľvek a na ako dlho uznáte za vhodné. Mimoriadne obľúbené sú eurovíkendy, ale zarezervovať si tu môžete aj známe prímorské letoviská. Vyriešite tak letnú dovolenku za last minute cenu bez stresu zo šibeničných termínov.

Pobyty pri mori zakúpené cez zľavový portál sú čoraz populárnejšie. „Ľudia sa presvedčili, že nákup dovolenky na zľavovom portáli je bezpečný a dajú sa tak ušetriť stovky eur,“ prezradil hovorca Slovenskej asociácie portálov kolektívneho nakupovania PhDr. Marian Tar. Zľavové portály zároveň menia postoj Slovákov k dovolenke. Trendom je skracovanie počtu dní dovolenky. Je za tým menej voľného času. Cestujeme na kratšie, ale za oddychom sa vyberáme častejšie ako v minulosti. Ideálnou voľbou je kombinácia viacerých pobytov za sebou. Takýmto spôsobom nie len, že ušetríte, ale získate omnoho viac zážitkov z vašej cesty.

Aj vplyvom kolektívneho nakupovania sa zmenili nároky zákazníkov. „Slováci vyžadujú od dovolenky oveľa viac ako v minulosti. Portály rozmaznali svojich klientov rôznymi nadštandardnými službami. Najpredávanejšie sú preto pobyty v zariadeniach s kvalitne vybaveným wellness centrom, kvalitnými relaxačnými službami, či zariadenia ponúkajúce výnimočný gastronomický zážitok,“ doplnil Tar.

Či už sa teda rozhodnete prežiť dovolenku v zahraničí alebo na Slovensku, vždy sa dopredu zoznámte s obsahom ponuky. Venujte pozornosť službám, ktoré sú v rámci pobytu poskytované a termínom, v ktorých je pobyt dostupný. Pri pochybnostiach sa nebojte kontaktovať samotného poskytovateľa či zľavový portál s doplňujúcimi otázkami. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.