Jesenné zľavy lákajú

Jeseň je pre mnohých najkrajšie obdobie v roku. Príroda v týchto dňoch ponúka naozaj pestré divadlo a prechádzky v posledných hrejivých lúčoch slnka sú jedinečným zážitkom. S jeseňou však prichádza tiež sezóna husacích a kačacích hodov či najväčšieho sviatku piva – mníchovský Oktoberfest. Doprajte si jesenný oddych, fantastické jedlo či výnimočný zážitok za bezkonkurenčné ceny nákupom na zľavových portáloch.

Náš organizmus dostáva v jeseni zabrať. Horúce letné dni vystriedalo daždivé chladné počasie, čo môže poriadne zamávať s našou imunitou. Načerpajte preto novú energiu z prírody a doprajte si oddych v podobe wellness pobytu.

„Jesenné pobyty sú v posledných rokoch veľmi žiadané. Obzvlášť obľúbené sú lokality na Morave spojené s degustáciou vín a miestnych špecialít, či naše hory a kúpele s tradične kvalitnými wellness balíkmi vrátane masáží a iných procedúr,“ prezradil hovorca Slovenskej asociácie portálov kolektívneho nakupovania PhDr. Marián Tar, „kapacity v ubytovacích zariadeniach sú limitované, preto rezerváciu treba vykonať čím skôr.“

S rezerváciou termínu či doplňujúcimi otázkami sa bez obáv obráťte na poskytovateľa zľavy či samotný zľavový portál ktorý ponuku sprostredkúva.

Sezóna husacích a kačacích hodov je nepochybne rovnako zaujímavá. Ešte donedávna išlo o luxusnejší zážitok a za viacchodové menu ste nechali v reštaurácii desiatky eur. Zľavové portály však v tomto roku pripravili v spolupráci s majiteľmi reštaurácií špeciálne ponuky, ktoré nikde inde nenájdete. Vďaka nim si fantastické jedlo dopraje naozaj každý. Výška zľavy sa môže pohybovať až do výšky 60%.

Ak vás lákajú výnimočné zážitky, skvelá nálada a litre piva, vyberte sa s nami na Oktoberfest do nemeckého Mníchova. Tento pivný sviatok každoročne navštívi okolo 6 miliónov ľudí. Pridajte sa k nim. Portály združené v Slovenskej asociácii portálov kolektívneho nakupovania spolu s cestovnými kanceláriami pripravili jednodňové zájazdy za fantastické ceny. S rezerváciou preto neváhajte, záujem o takéto zájazdy je enormný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.