Vyjadrenie SAPKN k ukončeniu činnosti CK TOYO

Dnešným dňom boli členovia SAPKN, ktorí mali na svojich webových stránkach zverejnené ponuky CK TOYO, oboznámení o ukončení činnosti tejto cestovnej kancelárie.

Spoločnosť bola na trhu zhruba 5 rokov. O to viac nás všetkých mrzí náhly koniec jedného z top hráčov na trhu poznávacích zájazdov. Podľa oficiálneho vyhlásenia na webovej stránke Toyo Travel (www.toyo-travel.sk ) bolo údajnou príčinou problémov zadlženie cestovnej kancelárie.

Členovia SAPKN, ktorí s CK spolupracovali okamžite zastavili na svojich portáloch predaje a informovali zákazníkov ktorých sa to týkalo o vzniknutej situácii a ďalšom postupe. A to v tom zmysle, že všetkým klientom, ktorí si zakúpili kupóny na služby CK TOYO a prostriedky sú ešte na strane portálov, budú peniaze vrátené v plnej výške.

Zákazníci, ktorých finančné prostriedky boli prevedené na účet CK, budú riešení priebežne – po vyriešení celej veci s konateľom cestovnej kancelárie a právnikmi. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.