Láka vás lyžovačka? Užite si ju a ušetrite!

Vianoce tento rok pripomínali skôr jar, než zimu, preto príchod Nového roka určite potešil všetkých milovníkov zimných radovánok. Dobré správy príchodom mrazivého vzduchu nekončia! Máme pre vás skvelé tipy ako si vychutnať zimu na svahu či v útulnom horskom hoteli za bezkonkurenčné ceny.

Slovensko ponúka široký výber možností kde stráviť zimnú dovolenku. Kvalita našich lyžiarskych stredísk každým rokom stúpa a vyrovnáva sa podmienkam vo svete. Vybrať si môžete z bohatej ponuky slovenských i alpských stredísk, ktorú na tohtoročnú zimnú sezónu pripravili zľavové portály.

„Zľavy na skipasy do veľkých, ale i menších stredísk sa pohybujú až okolo 40%. Ak sa teda na lyžovačku vyberie štvorčlenná rodina, úspora pri nákupe cez zľavový portál predstavuje v desiatkách až stovkách ušetrených eur,“ upresnil hovorca Slovenskej asociácie portálov kolektívneho nakupovania Marian Tar.

„Pokračujúcim trendom sú kombinované ponuky ubytovania a skipasu, ktoré sú šité na mieru potrebám lyžiarov značne uľahčujú organizáciu zimnej dovolenky. Obľúbené je tiež kombinovanie viacerých kratších pobytov, hlavne mladí ľudia si tak vyskladajú zimný oddych podľa svojich predstáv,“ doplnil Tar.>Kým v letnom období dávame prednosť pohodliu v luxusnejších hoteloch, v zime obľubujeme skôr menšie rodinné penzióny či chaty, kde si môžeme pohodlne odložiť lyžiarsku výstroj. V dnešnej dobe už aj malí prevádzkovatelia ubytovacích zariadení ponúkajú saunu či výrivku, ktorá akiste padne vhod po celom dni strávenom na svahu.

„Všetky ponuky na portáloch patriacich pod našu asociáciu sú preverené, a spĺňajú prísne kritériá. Poskytovatelia sú povinní ponúkať najvyššiu kvalitu, z čoho v konečnom dôsledku ťaží zákazník, ktorý dostáva prvotriednu kvalitu za skvelú cenu,“ upozornil Tar.

Pri nákupe zimnej dovolenky je dobré myslieť dopredu. Tradične obľúbené termíny jarných prázdnin sa vypredajú veľmi rýchlo, keďže ubytovacie kapacity sú obmedzené. Aj tu platí, že zákazníci by mali dbať na to, aby nakupovali na preverených portáloch, ktoré majú za sebou tisíce spokojných klientov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.