Jarná nádielka adrenalínových dobrodružstiev

Zima je, zdá sa, definitívne za nami a kalendár sa prehupol do teplejšej polovice roka. Vytúženú radosť z jari však u väčšiny ľudí brzdí jarná únava. Telo je rozhodené z náhlej zmeny počasia a mnohí máme problém sa po zime naštartovať. Chcete vedieť ako s jarnou únavou zatočiť? Pripravili sme pre vás niekoľko užitočných tipov, ktoré potešia vás i vašu peňaženku.

Jarný detox a s ním aj vytúžený oddych si po zime zaslúži každý z nás. Čo môže byť lepšie ako luxusný wellness pobyt v nádhernej, rozkvitnutej prírode s ľuďmi, ktorých máte radi? Kúpeľných miest je na Slovensku, či v susednom Maďarsku alebo Rakúsku neúrekom. Svoje telo budete môcť hýčkať v termálnej vode, množstve vodných atrakcií, či saunovom svete. Ak ste si celú zimu odriekali masáž, je najvyšší čas zveriť sa do rúk odborníka. V rámci pobytov si môžete vyskladať balíček procedúr presne podľa vašich želaní. V ponuke sú veľké a luxusné hotely, ako aj maličké rodinné penzióny, ktoré vás určite milo prekvapia ústretovosťou majiteľov.

Ak náhodou nepatríte medzi vyznávačov wellnessovania poznáme iný spôsob, ako sa prebrať z jarnej únavy. Adrenalín je ten správny budíček. Zľavové portály pripravili túto jar množstvo špeciálnych adrenalínových ponúk, ktoré nikde inde nenájdete. Preleťte sa na športovom lietadle pod vedením inštruktora trasou podľa vašich predstáv. Takýto zážitok si zapamätáte navždy. Pohľad na svet z vtáčej perspektívy ponúka tiež tandemový zoskok, pri ktorom sa vám rozbúcha srdce a prekonáte samých seba.

„Adrenalínové pobyty sa stávajú trendom hlavne v jarnom období,“ prezradil hovorca Slovenskej asociácie portálov kolektívneho nakupovania (SAPKN) Marian Tar. „Sú originálnym darčekom, a treba povedať, že mnohé z týchto ponúk sú vyslovene šité na mieru zľavovým portálom a preto ich nikde inde nenájdete,“ dodal.

Ak vám lietanie až tak nesedí a oveľa bezpečnejšie sa cítite na pevnej zemi, sú tu pre vás adrenalínové jazdy na motrokách, motokárach či snežnom skútri. Kolektívnu zábavu zase zažijete pri raftovaní či paintbale. Najlepšou správou je že spomínané zážitky vás nebudú stáť horibilné sumy, na aké ste zvyknutí. „Výškla zľavy sa v kategórii adrenalínových zážitkov pohybuje okolo 50%,“ povedal Tar. V praxi to znamená úsporu desiatok eur, ktoré vďaka nákupu cez zľavový portál ušetríte.

Slovenská asociácia portálov kolektívneho nakupovania združuje najnavštevovanejšie slovenské zľavové portály. Jej cieľom je chrániť spotrebiteľa a skvalitňovať ponúkané služby či tovary. Každý portál, ktorý je členom asociácie má na svojom webe pečať, ktorá je zárukou kvality. Finančná stabilita portálov združených v asociácii je pravidelne preverovaná, a nákup na takomto portáli je 100% bezpečný. Zoznam portálov nájdete na stránke asociácie www.sapkn.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.