First minute dovolenky – je najvyšší čas…

Chcete sa vyhnúť stresom, ktoré prináša dovolenka kúpená na poslednú chvíľu? V tom prípade vám odporúčame poobzerať sa po first moment ponukách, ktoré prinášajú vysnívaný pobyt pri mori, na Slovensku alebo vo vami obľúbenej destinácií za bezkonkurenčne najnižšie dovolenkové ceny. Navyše, pri nákupe cez niektorý z portálov združených v Slovenskej asociácii kolektívneho nakupovania môžete ušetriť ďalšie stovky eur, dopriať si možno i viac ako jednu dovolenku a navyše, máte istotu prevereného poskytovateľa.

Nákup first minute alebo first moment dovolenky má nespornú výhodu v tom, že si je naozaj z čoho vyberať. Cestovné kancelárie ponúkajú kompletnú ponuku zájazdov, kapacít a termínov za ceny, ktoré vám počas sezóny pravdepodobne nikto neposkytne. Skorý nákup teda využívajú hlavne páry, rodiny alebo partie, ktoré sa radi vracajú do tých istých destinácií, ktoré majú overené a nechcú riskovať, že sa miesta v hoteli alebo miesta v prípade zahraničnej dovolenky v lietadle vypredajú.

Rodinám s deťmi odporúčame rozhodovať o letnej dovolenke v predstihu. “Počet izieb a apartmánov s prístelkami je v každom zariadení limitovaný a práve tieto kapacity sa vypredávajú ako prvé,” vysvetlil hovorca SAPKN Marian Tar. Ak sa chystáte vyraziť na dovolenku s vašimi ratolesťami a chcete mať istotu pohodlia a komfortu pre všetkých, môže vás zaujímať napríklad Chorvátsko, ktoré ponúka nespočetné množstvo zariadení vhodné aj pre deti za rozumné ceny.

“Pri cestovaní s deťmi treba brať do úvahy časové obmedzenie školských prázdnin, teda mesiace júl a august, kedy sú ceny zvyčajne najvyššie,” pokračuje Tar. “Pri nákupe vopred ušetríte a najsilnejšie prvé týždne školských prázdnin môžete získať so zľavou až 60%.”

Okrem ušetrených peňazí je v hre tiež množstvo benefitov a špecialít, ktoré hotelieri a cestovné kancelárie ponúkajú, aby prilákali návštevníkov. Ide napríklad o špeciality ako dieťa zadarmo, polpenzia, či rôzne fakultatívne výlety, za ktoré by ste inak museli zaplatiť.

Vaše rozhodovanie teda príliš nepredlžujte. Nákup vopred sa jednoznačne oplatí. Pomôcť s výberom môžu rôzne stránky s hodnotením ubytovania alebo priamo zákaznícky servis zľavových portálov, na ktorý sa môžete v prípade pochybností obrátiť.

Slovenská asociácia portálov kolektívneho nakupovania v súčasnosti združuje iba preverené portály ktoré svojim zákazníkom garantujú finančnú stabilitu, prvotriedny zákaznícky servis a kvalitné a preverené ponuky. Každý člen má na svojom webe pečať asociácie, ktorá je zárukou kvality a bezpečného nákupu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.