Nestihli ste dovolenku? Skúste zľavové portály

Letné obdobie sa pomaly prehuplo do svojej poslednej tretiny. Mnohí už majú za sebou príjemný, zaslúžený dovolenkový relax, či už pri mori alebo v domácich rekreačných oblastiach. Ak ste si v tejto letnej sezóne ešte nenašli čas na oddych a výdatnejšiu dovolenku nemusíte sa obávať, ponuka pobytov nie je stále vyčerpaná. Ak chcete ušetriť aj pri nákupe neskorších pobytov, stále je tu alternatíva v podobe ponúkaných akciových pobytov na portáloch kolektívneho nakupovania. Zľavové portály majú stále v ponuke aj pobyty s termínmi na konci augusta, prípadne v septembri. V tomto období je tiež možné ušetriť niekoľko dní z vášho dovolenkového fondu vzhľadom k trom štátnym sviatkom v tomto období.

Výhodou augusta a septembra je často miernejšie a stabilnejšie počasie, čo ocenia nielen návštevníci hôr ale aj rekreačných oblastí pri vodných plochách. Prechod medzi ročnými obdobiami má svoje čaro a vychutnať si ho v prírode a pokoji uprednostňuje mnoho zákazníkov. Väčšina domácich a zahraničných návštevníkov využíva kapacity v cestovnom ruchu prioritne v hlavnej sezóne.

S príchodom septembra sa opäť začína pracovný kolobeh a so začiatkom školskej dochádzky sa počet návštevníkov postupne znižuje. Reakcia poskytovateľov služieb je pochopiteľná, snažia sa svoje kapacity aj ku koncu sezóny naplniť a prilákať zákazníkov zaujímavými zľavami. Ak preferujete oddych mimo hlavných týždňov letnej turistickej sezóny, určite vám príde vhod aj viac súkromia a menej návštevníkov v porovnaní s najviac vyťaženým obdobím leta. Hory, kúpele či wellness zariadenia sú stále dostupné a nebudete sa pri ich návšteve predierať davmi. Zľavové portály v spolupráci s poskytovateľmi umožňujú pobyty aj kombinovať. V prípade, že ste dobrodružnejšie, cestovateľské typy, ktoré dovolenku radi strávia aktívnejšie na viacerých miestach, je táto ponuka ideálnym variantom pre vás. Využite posledné týždne leta a neváhajte s výberom dovolenkového pobytu na zľavových portáloch aj mimo hlavnej sezóny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.