http://www.zamenej.sk

O členoch

http://www.zamenej.sk
ZaMenej.sk je prvým slovenským portálom kolektívneho nakupovania. Od začiatku patrí medzi najväčších a najskúsenejších hráčov na trhu s množstvom zaujímavých ponúk pre celé Slovensko, kvalitným zákazníckym servisom (telefonickým, mailovým i formou chat-u) a profesionálnym prístupom k obchodným partnerom.
Svojim klientom poskytuje možnosť platieb kreditnými kartami, bankovými tlačítkami najväčších slovenských bánk, bankovým prevodom a dobierkou.  
 
www.zamenej.sk bolo založené 23.6. 2010, prvá ponuka zákazníkom bola zverejnená 13.8.2010. Portál dodnes predal takmer štvrť milióna kupónov a bol iniciátorom založenia asociácie.
 
 
http://www.zlavodom.sk
 
ZlavoDom.sk, ako jeden z prvých portálov kolektívneho nakupovania na Slovensku, patrí medzi najväčšie a najserióznejšie portály na trhu. Prinášame širokú ponuku služieb a ubytovania so zameraním hlavne na vyššiu kvalitu. Ponúkame luxusnejšie hotely na Slovensku a v zahraničí s pridanou hodnotou pre klienta. Poskytujeme nadštandardný časovo neobmedzený telefonický a  e-mailový servis pre klientov a poskytovateľov zliav.
 
Zlavodom.sk bol založený 16.8.2010 a od začiatku svojej činnosti sa zameriavame hlavne na spokojnosť klientov so zakúpenými službami . Dohliadame na kvalitu poskytovaných služieb, čo je aj hlavná úloha Asociácie, ktorej sme spoluzakladateľom.
 
 
http://www.setriza3.sk
 
Portál SetriZa3.sk dlhodobo patrí medzi známe a overené značky na trhu portálov kolektívneho nakupovania. Od začiatku je zameraný predovšetkým na cestovanie, služby a pobyty vyššej kvality a vyšších cenových relácií. Samozrejmosťou je kvalitný zákaznícky servis (telefonický i e-mailový) a ústretový prístup k poskytovateľom zliav. Zákazníci majú široký výber ponúk a možností úhrad. 

 
Setriza3.sk bolo založené 11.septembra 2010 a svoju prvú ponuku spustilo 5.novembra 2010. Do dnešného dňa predalo takmer štvrť milióna kupónov.
 

 

 

 
 
http://www.primazlavy.sk
 
PrimaZlavy.sk patria medzi najväčšie zľavové portály na slovenskom trhu s rozmanitým portfóliom wellness ubytovaní, zájazdov do Európy, reštauráciami a mnohými ďalšími akciami. Našim cieľom je od spustenia portálu maximálny dôraz na spokojnosť zákazníka, kvalitu sprostredkovaných služieb a bezpečný nákup s kvalitným zákazníckym servisom. PrimaZlavy.sk patria k spoluzakladateľom Asociácie, v ktorej chceme zohrávať dôležitú úlohu v skvalitňovaní trhu kolektívneho nakupovania.
 
www.primazlavy.sk boli spustené 26.03.2011. Spoločnosť Media Pro International s.r.o, ktorá portál prevádzkuje, bola založená 27.08.2011. Do dnešného dňa bolo predaných viac ako 180 000 kupónov.

 
 
http://www.cenynadne.sk
 
CenyNaDne.sk prevádzkuje spoločnosť Macrosoft. s.r.o., založená 
28.5.2007. Spoločnosť je jedným z popredných poskytovateľov služieb v 
oblasti počítačových
školení, kurzov rozvoja osobnosti a menežérskeho vzdelávania na Slovensku.
 
Prvá ponuka zákazníkom na CenyNaDne.sk bola zverejnená dňa 11.7.2011. 
Portál CenyNaDne.sk sa zameriava najmä na predaj zliav z oblasti 
cestovania a pobytov na Slovensku. Je zakladajúcim členom asociácie.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.