Pre poskytovateľov zliav

SAPKN – Slovenská asociácia portálov kolektívneho nakupovania vznikla za účelom skvalitnenia služieb portálov kolektívneho nakupovania ako pre klientov, tak aj pre poskytovateľov zliav.

 

Výhody pre poskytovateľov služieb a predajcov tovaru prostredníctvom členov SAPKN

Asociácia sa zaväzuje riešiť všetky oprávnené podnety od poskytovateľov zliav s portálom, ktorý je členom asociácie.

Hlavná výhoda pre Poskytovateľov je sledovanie všetkých podnetov na akýkoľvek problém portálu v SAPKN a dodržovanie Etického kódexu, ako aj dodržiavanie platobných a zmluvných podmienok Portálu voči Poskytovateľom zliav.

Asociácia ihneď rieši akékoľvek podnety a podozrenia finančnej insolvetnosti jednotlivých portálov. Poskytovatelia si môžu na stránke SAPKN overiť, ktoré z portálov sú členmi asociácie a spolupracovať tak s overenými spoločnosťami.    Tým sa znižuje ich riziko nevyplatenia sumy za predané kupóny či problematických platieb počas spolupráce s portálom. Taktiež sa minimalizuje riziko krachu alebo náhleho ukončenia činnosti portálu.

SAPKN rieši každý podnet nielen od Poskytovateľov zliav, ale aj od zákazníkov, pokiaľ je tento podnet podaný na člena asociácie. Podnety na nečlenov SAPKN budeme preposielať danému portálu s odporúčaním, aby podnet riešil vo vlastnej réžii

Všetky portály SAPKN sa zaviazali pracovať na základe etického kódexu členov asociácie.

 

Čo bude SAPKN sledovať a na čo si treba dať pozor?

  • Asociácia bude dohliadať na dodržiavanie zmluvných podmienok medzi Poskytovateľmi zliav a Portálmi
  • Kontrolovať pôvodné ceny a bojovať proti umelo navýšeným pôvodným cenám Poskytovateľov pred zľavou
  • Sledovať poskytovanie služieb deklarovaných v jednotlivých ponukách Poskytovateľmi
  • Spolupracovať na „Black liste“ neserióznych Poskytovateľov služieb na základe sťažností od Klientov a skúseností jednotlivých portálov
  • Nespolupracovať s neserióznymi Poskytovateľmi zliav, ktorí si neplnia svoje záväzky voči portálom
  • SAPKN bude vykonávať spätnú kontrolu u Poskytovateľov ohľadne dodržiavania zmlúv a eliminovať tak „obchádzanie“ Portálov ponúkaním zľavnených cien priamo Klientovi – bez zakúpenia Kupónu.

Všetky podnety, pozitívne či negatívne zasielajte, prosím, na SAPKN e-mailom: info@sapkn.sk

 

Veríme, že SAPKN prispeje k riešeniu Vašich problémov a skvalitneniu spolupráce medzi Portálmi, Poskytovateľmi zliav a Zákazníkmi. Zároveň je našim cieľom eliminovať problémové a neseriózne portály na slovenskom trhu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.