Spoločnosť Segum a cenník jej produktov

Pokiaľ práve zariaďujete svoj prvý dom alebo byt, či plánujete vymeniť nábytok vo vašej spálni, firma Segum vám poskytne posteľové príslušenstvo v najvyššej kvalite. V ponuke tejto spoločnosti teda viete nájsť kompletné vybavenie pre najpokojnejší spánok, vďaka ktorému už nebudete trpieť nedostatkom energie. Sortiment ponuky ich produktov si môžete pozrieť na webovej stránke Segum, kde sú rozdelené do kategórií.

Vybavenie spálne

Prvú kategóriu tvoria matrace, ktoré sú asi najhlavnejším druhom produktu, na aký sa táto firma zameriava. Kategória matracov sa potom ďalej rozčleňuje na menšie podkategórie, kde nájdete jednotlivé druhy matracov, ako sú napríklad pružinové, taštičkové alebo prírodné, či latexové matracové produkty. Druhá kategória produktov zahŕňa postele a to manželské dvojlôžkové, ale i jednolôžkové alebo detské. V rámci tejto kategórie postelí potom môžete prezerať podkategórie rozdelené podľa materiálov a to na drevené alebo čalúnené postele. Tretiu kategóriu dopĺňajú posteľné rošty a podkategórie ich typov, kde si viete prezrieť rošty pevné, pohyblivé, polohovateľné i nepolohovateľné. Ďalej nasledujú kategórie, ktoré obsahujú doplnky k posteliam, matracom a roštom, ako sú rôzne poťahy a topery, určené na ochranu pred znečistením a poškodením. Okrem toho tu môžete nájsť aj iné príslušenstvo vo forme prikrývok – paplónov a podložiek pod hlavu – vankúšov.

Cenník produktov

Vrátane postelí a posteľových dodatkov vám spoločnosť Segum ponúka aj iné druhy nábytku do spálne, ako sú komody, zásuvkové skrinky alebo nočné či toaletné stolíky. Ponuku zakončujú posledné kategórie, kde v jednej z nich nájdete tipy a rady ako si vybrať správny matrac, či rôzne iné zaujímavé články na ich blogu. V ďalších dvoch častiach sa následne nachádzajú už iba vymenované predajne a kontaktné informácie. Ak vás niečo z ich ponuky oslovilo neváhajte navštíviť niektorú z ich predajní alebo si môžete prezrieť cenník produktov a kontaktovať ich aj na webe.

Podobné príspevky