Aké druhy tantrických masáží poznáme?

Praktizovanie tantrických masáží môže so sebou prinášať pomerne širokú a zaujímavú ponuku, respektíve možnosť vybrať si konkrétnu z viacerých dostupných služieb. Nemusíme tak vravieť iba o jednom druhu masáže, ale verte, že možnosti sú oveľa atraktívnejšie. Dôkazom je senzualna masaz bratislava https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/, kde sa okrem „klasickej“ tantra masáže môžete stretnúť takisto s výberom ďalších profesionálnych (a okúzlujúcich) praktík, ktoré si v tomto článku predstavíme.

Aromaterapia, masáž, masážne prostriedky, uteráky, masážne oleje.jpg

Na začiatok si však predstavme klasickú tantra masáž.
Ideálne zoznámenie pre tých, ktorým daná téma ešte veľa nehovorí alebo s ňou nemajú reálne skúsenosti. Tak, ako ďalšie masáže aj táto má svoj systém a poriadok, pričom sa začína úvodným obradom namaste. Následne prichádza zmyselná masáž rukami profesionálnej tantra masérky spôsobom, ktorý má za cieľ prínos novej a čerstvej životnej energie. Praktika a zmysel tantry je však typický takisto masážou intímnych partií, čo sú vlastne hlavné doby každého človeka vplývajúce na dobitie životnej energie. Na záver prichádza príjemné uvoľnenie, respektíve vyvrcholenie k spokojnosti.
Veľmi zaujímavou voľbou je druh tantrickej masáže s názvom Body, čo v slovenčine znamená telo.
Vravíme tak o masáži a dotykoch tela na telo, respektíve profesionálna tantra masárka v tomto prípade nepoužije len ruky, ale celé svoje pôvabné telo. V pozadí hrá relaxačná orientálna hudba v celkovo príjemnom prostredí a výsledkom je tak dokonalé odbúranie napätia.

Žena leží v posteli, sviečky, relax, interiér.jpg

  • Niekto ale za to správne uvoľnenie môže považovať vzájomnú body tantrickú masáž, kedy je masérom tiež zákazník, respektíve masáž je v tomto prípade vzájomná, zmyselná a harmonická a vyžaduje obojstranné masírovanie, čím zákazník nielenže novú životnú energiu prijíma, ale takisto ju poskytuje. Výsledkom je však čerstvo nabitá sila, tiež kvalitnejšie poznanie svojej sexuality, jej túžob a pochopenie jej významu.

Podobné príspevky