Chutné menu rýchlo a jednoducho

Nemáte čas na prípravu jedál doma, či v práci? Alebo jednoducho sa vám nechce nič robiť, no radi by ste si pochutnali na kvalitnom jedle z čerstvých a kvalitných surovín? Denné menu Bratislava Ružinov Gurmanskydvor.sk vám ponúka denné ale aj obedové menu priamo pre vás. Či už sa rozhodnete spríjemniť si čas niečím dobrým a zavítate k nám do reštaurácie alebo si radšej spríjemníte rodinné chvíle doma a objednáte si donášku, s radosťou vám vaše vybrané jedlo podľa vašich chutí prinesieme. Na našej stránke si viete jednoducho vybrať menu z ponuky na konkrétny deň, ktoré ulahodí vašim chuťovým bunkám a poteší všetky vaše zmysly. Príprave jedál pre vás sa venujú špičkoví skúsení kuchári, ktorí sa naozaj vyznajú vo svojom remesle. Jedlá pripravované u nás sú vždy čerstvé a z kvalitných surovín. Naozaj vám u nás nehrozí, žeby ste dostali na tanier prihrievané jedlo z predchádzajúceho dňa. Žiadne polotovary u nás nenájdete.

obedové menu

Na výber máte vždy každý deň z dvoch druhov polievok a z viacerých hlavných jedál, kde si vyberie naozaj každý. Mäsité jedlá, vyprážané, niečo ľahšie, bezmäsité jedlá a samozrejme minútky v podobe klasických stálic ako sú vyprážaný rezeň, vyprážaný syr, grilovaný camembert s brusnicami či bryndzové halušky so slaninkou – to všetko nájdete u nás.

denné menu ponuka

Veríme, že menu z našej ponuky či u nás priamo na prevádzke, alebo u nás doma bude pre vás jedným z nezabudnuteľných gurmánskych zážitkov a že sa k nám budete určite opätovne vracať. Ak nemáte čas doma niečo pripraviť – na nás sa môžete dozaista spoľahnúť. Kvalita našich jedál je na vysokej úrovni a zároveň je naše menu cenovo dostupné pre každého. Čo viac si priať, že? Zabudnite na prihrievané polotovary, alebo sáčkové polievky, ktoré vám čo sa týka výživy veľa toho nedajú. Ak ste z Bratislavy, príďte k nám osobne alebo si objednajte donášku vami zvoleného menu priamo domov k vašim dverám. Teplé a chuťovo vynikajúce jedlo pripravené z tých najlepších najčerstvejších surovín vám doručíme expresne rýchlo. Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes.

Podobné príspevky