Krik a hádky

Často sme sa hádali kvôli práci, kričal na mňa, akoby mu vôbec nedochádzalo, že čakám dieťa, bola som často z toho všetkého na nervy, že to jednoducho nezvláda a ešte sa ku mne chová hnusne. Narodila sa malá a ja nezabudnem, že na ma hneď potom bol hnusný, lebo som chcela, aby tam s nami zostal ešte chvíľu, lenže ho uháňal kamarát, zo malú zapijú, takže odišiel. Keď sme s malou už boli doma , prišla som o mlieko , viem že to bolo mojou psychikou a stresom , že vôbec nie som v pohode a nemôžem fungovať av ňom som nemala tú podporu , v ten večer nameral , keď malá brecela , ze sa o to dieťa neviem postarať. Som človek, ktorý vôbec nedokáže pochopiť, ako to mohol povedať.

par

Prišlo na rad sťahovania, bola sem sklamaná, že bezo mňa sa toho veľa neurobilo, keď jazdil makať sám, len čo som sa dala dokopy, tak som opäť fungovala ako magor, celý interiér domu som si vlastne doladila sama s malou na rodicaku, urobila záhradu, rok a pol sme boli bez plotu as dvoma psami (pitbull a Weimar), každého 4xdenne venčiť a nechávať dieťa doma, musela sem si to vždy naplánovať, on si pokojne po práci jazdil po kamošoch a ja bola doma často sama, ale zvládla som to, s dobrou bábätkou som toho urobila doma veľa, ale čo ma vždy úplne dostalo, že ani tie psy nechcel venčiť.

par

Nikdy si ráno neprivstal, večer keď bol doma sem musela tiež ja a do všetkého som ho musela nútiť, hovoriť mu všetko, aby mi pomohol, ako a prečo, on má problém po sebe čokoľvek upratať, variť nevie, ja to jednoducho nechápem, rád si bral neschopenky, aby s nami bol doma, lenže to si vždy tak nejako išiel to svoje, vecne huliť a zahrať sa na ps5, finančne sa tiež veľmi nestaral, koľkokrát sem do neho hucela, koľko más na úcte, vyjdem? Teraz sa pozerať nebudem. Je všetko zaplatené? Jo je.. nebolo.. Už rok pecu torty, ako privydelok, než pôjdem do práce, aby sem nám pomohla, moja rodina mi vždy pomohla.