Tantra masáže online

Tantrické masáže, niekde nazývané aj senzuálne masáže, sú masáže, ktoré nám poskytujú uvoľnenie tela a relax pre našu dušu. Takéto masáže sa radia do skupiny erotických masáží. Bohužiaľ sú erotické masáže aj dnes viac či menej tabuizované, ale už sme sa s nimi ako spoločnosť mohli naučiť žiť.Na Slovensku existuje mnoho senzuálnych a tantrických masážnych salónov, kde môžete prísť ako klient naživo a rovno sa tam objednať na masáž alebo sa môžete objednať online a nikto o tom ani nemusí vedieť.

Na stránke privatportal.sk si môžete ako klient vybrať rôzne druhy tantrických masáží v rôznych lokalitách Slovenska. Samozrejme táto stránka povolí svojmu klientovi aj výber maséra/masérky, ktorého alebo ktorú by ste preferovali pri vašej masáži. Pozor! Tantra masáž má v niektorých lokalitách na výber iba jednu konkrétnu masérku!

Tantra masáž

Stránka vás samozrejme pustí vybrať si lokalitu, v ktorej žijete, prípadne v tej, v ktorej sa práve nachádzate – či už z pracovných alebo študentských dôvodov. V lište Lokality sa klientovi zobrazí všetkých osem krajov, ktoré na Slovensku sú, a hneď pod nimi sa zobrazia konkrétne mestá. Vedľa sa nachádza lišta, v ktorej máte jednotlivé masáže (v tomto prípade sú to tantra masáže). Na ďalšej lište je možnosť výberu eskorty – na výber sú dve možnosti – áno a nie; nachádza sa tu aj lišta so skúsenosťami jednotlivých masérok (stránka okrem tejto možnosti vyslovene si objednať skúsenú masérku odkazuje na ich overenie už pri obrázkoch masérok – buď sa pri nej nachádza fialový nápis „overená“ alebo tam svieti zelený nápis „novinka“ – teda nová masérka); ďalej sa tu nachádza lišta s vekovými kategóriami a samozrejme lišta s možnosťou voľby pohlavia.

Tantra masérka Zvolen

Po výbere vašej masérky alebo maséra sa dá prekliknúť na jej/jeho profil, kde sa nachádzajú všetky dôležité informácie. V prvom rade je to inštrukcia ako sa predstaviť do telefónu, aby sa daná masérka, prípadne daný masér, zorientovali o čo sa jedná. Okrem telefónneho čísla sa pri masérkach uvádzajú aj parametre ich tela. Na konci každého profilu sa nachádza vypísaný zoznam na aké masáže sa daná masérka, prípadne daný masér, špecializuje. Väčšinou je tam vypísaných niekoľko druhov masáží naraz.

Podobné príspevky