Doprajte si konečne pokoj a rozkoš

Niektorí ľudia neustále pracujú, a vo voľnom čase sú nesvoji, pretože sa domnievajú, že zatiaľ čo sa váľa na kanapi, mohli by namiesto povaľovania konečne upratať pivnicu, odviezť nepotrebné veci na zberné stanovište a konečne postaviť ten avizovaný sklad dreva. A tak sa radšej z kanape zdvihnú a pokračujú v pracovných aktivitách.

masážny salón

Títo ľudia si neuvedomujú, že sú zastihnutí chorobou zvanou „workoholizmus“, ktorá síce môže znieť trochu smiešne a banálne, ale v skutočnosti je závažnejšia, než si myslíte. Kto totiž nedokáže odpočívať a užívať pokoj a pohodu, je adeptom na infarkt myokardu a mozgovú mŕtvicu. Zároveň môže svoje okolie psychicky deptať svojou neustálou prehnanou aktivitou, a vďaka tomu tiež stratí záujem jeho priateľov s ním komunikovať. Môže sa nakoniec ocitnúť sám, osamelý, a tiež sa cítiť zbytočný a nepotrebný, čo je pre workoholika skutočný trest.

Zájdite na masáž

senzuálna masáž

Prvým krokom k riešeniu tejto ťažkej situácie je uvedomenie. Akonáhle viete, že niečo nerobíte dobre, ste na dobrej ceste. V prvom rade si uvedomte, že potrebujete vysadiť, upokojiť emócie, nahliadnuť viac do vlastného vnútra a uvedomiť si krásu prítomného okamihu. Život nie je len o práci, ale aj o zábave a precítení všetkého okolo nás. Naučte sa radovať z maličkostí a k tomu vás môžu nasmerovať senzuálne masáže v Bratislave.

Tieto typy masáží rozprúdia energiu, podporia prirodzený sexuálny apetít, ktorý býva u workoholikov narušený, a uvoľnením zábran v energetickom prúdení možno potom docieliť návrat k prirodzenému dennému rytmu striedania práce, zábavy, odpočinku, ale aj práva na rozkoš. Ak si myslíte, že sex a orgazmus sa týka len pornohercov a niektorých sexuálnych žrebcov a preborníkov, potom ste vedľa, pretože je to prirodzená telesná potreba, na ktorú má právo každý dospelý človek, bez výnimky, a v podstate bez vekového obmedzenia i odlišnosti pohlavie.

Podobné príspevky