Elegantné sklenené dvere zmodernizujú každý priestor

V moderných priestoroch, novostavbách a dizajnovo riešených domoch alebo apartmánoch sa často stretneme nielen s klasickými dverami, ale aj s moderne riešenými sklenenými dverami. Sklenené dvere sú dizajnovo veľmi zaujímavé. Okrem toho opticky obohacujú priestor, prepúšťajú viacej svetla a svetlo odrážajú, čo umožňuje celkovej energii v miestnosti prúdiť voľnejšie a sviežejšie. Sklo, ktoré je používané na výrobu sklenených dverí je bezpečné a nie je krehké. Je kalené a pevné dostatočne na to, aby vydržalo dlhé roky kvalitne slúžiť majiteľom. Len tak ľahko sa nedá poškodiť, čo z neho robí zároveň celkom odolný materiál.

interier

Sklenené dvere cena

Keď si všimnete v klasických obchodných domoch so stavebninami veľmi sklenené dvere až tak nenájdete. Potrebujú zvláštne zaobchádzanie a odborné osádzanie. Iste sa vám zíde aj profesionálna montáž, kde predtým treba presne všetko premerať, aby sklenené dvere dobre sadli a pasovali v priestore. Je preto ideálne obrátiť sa na profesionálnu firmu, ktorá sa realizáciami zo skla a výrobou a montážou sklenených dverí dlhodobo zaoberá. Iste sa vám táto investícia vráti.

Sklenené dvere sú naozaj veľmi dizajnovo atraktívne. Robia priestory modernejšími a luxusnejšími. Pritom sa hodia takmer do každého príbytku, či kancelárie. Vkusné pieskovanie ich môže urobiť zaujímavými aj pre zasadacie miestnosti alebo tam, kde nie je potrebné vidieť úplne dovnútra miestnosti.

otvaracie sklenene dvere

Cena sklenených dverí sa odvíja od konkrétneho návrhu a detailov prevedenia, povrchovej úpravy a osadenia. Sklenené dvere sa dajú osádzať do pántov, keď ide o otváracie sklenené dvere. Dajú sa spraviť posuvné alebo sa dajú osadiť do obložkovej zárubne. Riešení je jednoducho mnoho.Rovnako si môžete vybrať dizajn skla, či bude číre, mliečne alebo pieskované. Vzory si môžete navrhnúť sami, alebo si ich vo firme jednoducho vyberiete. Pieskovanie je veľmi praktické pre jemné a elegantné tienenie a aj esteticky pekné.

Podobné príspevky