Prečo nevyužiť voľný čas príjemnejšie, ak sa dá

Máte chuť na niečo netradičné, potrebujete nájsť upratovaciu službu alebo chcete vyskúšať erotickú masáž? Nič z toho nie je nemožné, stačí sa obrátiť na internetový prehliadač, zadať dopyt a hneď sa vám predstaví množstvo ponúk. Takisto môžete postupovať, ak máte záujem začať podnikať. Zakladanie firmy trvá nekonečne dlho a vám sa nechce čakať a absolvovať všetky administratívne tortúry s tým spojené? Kúpte si už založenú s.r.o.

IT sú dnes už našou súčasťou

Zabehnutá spoločnosť s ručením obmedzeným je v ponuke na predaj záujemcom, ktorí by radi podnikali, ale odrádza ich množstvo nevyhnutných procesov, spojených s ich zakladaním, a tomu by sa veľmi radi vyhli. Sprostredkovateľská spoločnosť im v takom prípade ponúka kúpu spoločnosti, ktorá už má nejakú históriu. Všetky firmy na predaj s historiou sú po právnej aj účtovnej stránke v poriadku, nemajú nijaké skryté nesplatené dlhy či iné záväzky alebo pohľadávky, ktoré by budúceho majiteľa firmy mohli prekvapiť.

Mnoho podnikateľov na začiatku podnikania má záujem o úvery od bánk, poprípade sa chcú zúčastniť tendrov alebo žiadať o pridelenie eurofondov, a v tom sú spoločnosti s históriou vo veľkej výhode. Na výber sú firmy bez DPH alebo s DPH.

Cena, ktorú za ready made s.r.o. zaplatíte, už zahŕňa:

-vypracovanie úplného znenia zakladateľskej zmluvy

-akúkoľvek zmenu sídla, konateľa, spoločníka alebo obchodného mena

-úpravy predmetov podnikania

-vzor podpisu konateľa

-zmluvu o prevode podielu v spoločnosti

-v prípade, ak ide o remeselnú živnosť aj súhlas zodpovedného zástupcu

-poplatky za zápisy všetkých zmien v OR

Jeden podpis a firma je vaša

Kúpa takejto s.r.o. má viacero výhod, spoločnosť už disponuje IČO-m a DIČ-om, činnosť môže začať okamžite po podpise zmluvy, nemusíte splácať základné imanie vo výške 5000,-eur, spoľahlivo vypracované dokumenty advokátom, a tiež na 3 mesiace máte virtuálne sídlo zadarmo. Okrem týchto výhod je najväčšou výhrou váš ušetrený čas, ktorý môžete venovať rodine a svojim záľubám.

Podobné príspevky