Kvalitné krbové kachle za prijateľné ceny

V dnešnej dobe zdražovania Vám prinášame kvalitné krbové kachle a mnoho ich príslušenstva pre kúrenie pevným palivom ako je drevo, brikety a podobne. Na stránke dymovody.eu nájdete množstvo krásne prevedených a kvalitných krbových kachlí vo veľmi zaujímavých cenových ponukách. Určite si pozrite ponuku dymovodov v pohodlí svojho domova. Táto bohatá ponuka krbových kachlí, a mnoho iného Vás určite zaujme a vy si vyberiete práve tie, ktoré Vám nie len kapacitou vykurovaných priestorov, ale aj štýlom najlepšie,,zapadnú,, do Vášho interiéru.

krbová vložka

Drvivú väčšinu krbových kachlí máme k dispozícii priamo na sklade a preto si ich môžete užívať u Vás doma za krátku chvíľu. Samozrejme, nenájdete tu iba krbové kachle pre tuhé palivo, ale aj mnoho iného obdobného sortimentu. Spomedzi množstva spomenieme napríklad rozptyľovače dymu, objímky pre dymovody vo viacerých rozmeroch, rôzne príslušenstvo k udiarňam, ku krbovým kachliam sa Vám určite hodia dymové rúry s klapkou, či dymové kolená, taktiež vybavené klapkou. Pri hrubostenných dymovodoch určite oceníte dlhovekosť materiálu a práve z tohto dôvodu sú tieto dymovody vyrábané v hrúbke 2 mm, vďaka tomu dokážu odolávať teplote až 600 °C. Sú určené pre napojenie kachlí a krbových vložiek priamo ku komínovému telesu. Všetky tieto dymovody nájdete na dymovod 2 mm, kde si môžete vyberať z ich rôznych priemerov. Nájdete tu v ponuke priemer 120 mm, 130 mm, 145 mm, 150 mm, 160 mm, 180 mm, 200 mm.

krbové kachle

Samozrejme, ako to už býva, keď sa niečo robí, je zväčša k tomu potrebných viacero vecí alebo teda materiálov a preto tu nájdete v ponuke aj kachliarsky tmel vhodný pre vysoké teploty. Jeho odolnosť je až do 1200 °C. Tento tmel je vhodný pre tmelenie spojov dymovodov ale aj pre lepenie tesniacich kominárskych šnúr a podobne. Je v bielej farbe. Ďalej tu môžete nájsť dymové rúry s rôznymi štandardnými rozmermi a hrúbkami materiálov, ako aj dymové kolená, dymové ružice, či objímky. Nenechajte si ujsť príležitosť nakúpiť výhodne a kvalitne práve u nás.

Podobné príspevky