Nepríjemné preliačiny

Nezařazené

Servis s automobilom navštevujeme pri poruche auta, no môžete ho navštíviť aj z úplne iného dôvodu a tou je klasická oprava preliačin, ktorá na aute vôbec nevyzerá pekne. Preliačiny na aute vznikajú najmä pri silnom krupobití. Počas spustenia silnej búrky, počas ktorej padajú väčšie krúpy, čo sú ťažké kusy ľadu, priamo na nechránené auto, sa preliačinám na plechu jednoducho nevyhnete. Preliačiny po krupobití bývajú rozsiahle a dosť viditeľne. Takisto bývajú preliačiny výsledkom nešikovného parkovania. Výsledkom môže byť jedna preliačina, ale o to škaredšia.

preliačina

Takáto preliačina po náraze môže spôsobiť aj odlúpnutie ľaku. Aj keď si dávate ten najväčší pozor na svoje auto, preliačina môže vzniknúť aj takým nepochopiteľný spôsobom ako je vandalizmus. Či už úmyselne alebo sa niekto len nudil, ani v tomto prípade sa po náraze do auta preliačine nevyhnete. Vzhľadom na tenké plechy na osobných automobiloch je vznik preliačin úplne častou záležitosťou. S preliačinami na aute samozrejme jazdiť môžete. No otázne je, v akom rozsahu sa na aute vyskytujú. Jednak ide o estetickú vadu a môže výrazne zavážiť aj v prípade predaja automobilu.

preliačiny

Niektoré preliačiny však môžu byť aj veľkého rozsahu a poškodený môže byť aj lak. Neošetrenie takejto preliačiny môže viesť ku vzniku hrdze a ďalším nepríjemným problémom, ktoré skracujú životnosť auta. Preto by ste mali na opravu preliačin myslieť v predstihu. Vďaka autopdr.sk nemusíte kvôli oprave preliačin o svoje auto prísť na dlhú dobu. Autopdr.sk používajú inovatívnu metódu PDR, v ktorej sú na Slovensku odborníci. Dokážu vám opraviť preliačiny na aute rýchlo a navyše bez poškodenia ľaku a nutnosti prelakovania karosérie. Využite aj vy modernú technológiu PDR, ktorú používajú v autopdr.sk ešte dnes. Zbavte sa aj vy navždy preliačin na vašom aute ešte dnes vďaka oprave po krupobití Autopdr.sk.

Podobné príspevky