Pevné plastové obálky

Zasielate často produkty alebo dokumenty? V tom prípade Vás určite zaujmú plastové obálky od spoločnosti 2pack. Len ťažko nájdete širšiu ponuku kvalitných plastových obálok na jednom mieste. V e-shope www.2packsk.sk nájdete obálky, ktoré sú vybavené spoľahlivým uzatváraním, takže obsah zásielky ostane bezpečne chránený fóliou až do momentu doručenia adresátovi. Vyberať si môžete spomedzi množstva rôznych rozmerov, takže si určite nájdete tú ideálnu obálky pre Vaše produkty. Najzákladnejší typ predstavuje biela plastová obálka. Je to jednoduchá a praktická obálka určená pre akékoľvek pevné zásielky.

znak recyklácie

Ak chcete využívať výhody plastových obálok, no z ekologického hľadiska Vás odrádza materiál použitý na ich výrobu, čiže plast, riešením pre Vás sú recyklované plastové obálky. Tie sú vyrobené z recyklovaného plastu a po použití a odhodení do žltého kontajnera na plasty budú znova recyklované. Označené sú recyklačným znakom spoločnosti 2pack, takže aj adresát bude vedieť, že myslíte na životné prostredie. V prípade, že Vašim cieľom je vyniknúť v množstve zásielok, ktoré Váš zákazník alebo klient denne dostáva, siahnite po farebných plastových obálkach. Žiarivé balenie poteší každého.

pošta

Môžete si vybrať obálky v modrom, zelenom, ružovom, červenom, či oranžovom prevedení. Farebnosť obálok môžete zladiť napríklad s logom Vašej firmy, čím dosiahnete dokonalý výsledok balenia produktov. Ak chcete, aby bola manipulácia so zásielkou jednoduchá, vyberte si obálky s uchom. Tie zabezpečujú ich jednoduché a pohodlné prenášanie. Zvnútra sú obálky potiahnuté čiernou fóliou, takže sú nepriehľadné, čím je dosiahnutá diskrétnosť objednávky. Okrem bielych obálok s uchom si môžete kúpiť aj farebné obálky s uchom, a to v zelenej alebo ružovej farbe. Ponuka je široká, stačí si len vybrať. Balenie objednávok bude jednoduché, bezpečné a aj estetické.

Podobné príspevky