Pomoc s výberom kvalitných prepraviek

Ak ste podnikateľ a pracujete s tovarom, ktorý skladujete, či prepravujete, zrejme ste už počuli o spoločnosti Schoeller Allibert. Je to firma zastávajúca popredné priečky na európskom trhu v odvetví produktov určených na balenie, či skladovanie tovaru. Líderstvo tejto značky na európskom trhu je výsledkom dlhodobého precízneho vyvíjania nových prepracovaných dizajnov jednotlivých modelov obalových produktov. Ponúkaný sortiment firmy Schoeller Allibert obsahuje pevné plastové kontajnery, Ibc kontajnery, skladovacie paletové kontajnery, stohovacie prepravky, vedrá, vozíky, skladacie prepravky, stohovateľné zasúvacie prepravky, prepravky určené pre nápojový priemysel a ďalšie podobné produkty, vrátane náhradných dielov a príslušenstva. Pri dizajnovaní produktov sa firma Schoeller Allibert venuje každému detailu.

prepravky na napoje

Kladie dôraz na praktickosť a jednoduchú manipuláciu s daným typom kontajneru, pričom, ak je to čo i len trochu možné, konštruujú kontajner takým spôsobom, aby s ním mohol manipulovať jeden človek bez pomoci ďalšieho pracovníka. Myslia aj na jednoduchú údržbu, čiže umývanie a sušenie kontajnerov. Udržovanie kontajnerov v hygienicky čistom stave je teda nenáročné. Ďalej sa firma zameriava na prepravu špecifických produktov, ako napríklad ovocia a zeleniny. Prepravky pre tento typ tovaru sú priedušné, čo pomáha udržať ovocie a zeleninu dlho čerstvé, čím majiteľ podnikania eliminuje straty na ziskoch, kvôli hnilobe, ale aj plesniam.

farebné debničky

Čo je však najdôležitejšie, prepravky spĺňajú potravinárske alebo priemyselné normy. Tým sa stávajú výbornou voľbou pre podnikanie akéhokoľvek druhu. Či už je s kontajnermi manipulované ručne alebo sú prepravované automatizovaným systémom, v oboch prípadoch sú na to patrične uspôsobené. Rôznorodosť produktov môže byť pre klientov náročná z pohľadu výberu toho správneho modelu, a preto je sú vyškolení pracovníci spoločnosti Schoeller Allibert pripravení poradiť Vám a pomôcť s výberom toho správneho produktu pre Vaše podnikanie. Kontaktovať ich môžete prostredníctvom kontaktného formulára na webovej stránke www.schoellerallibert.com, v sekcii Kontakty Schoellerallibert. V prípade, že uprednostňujete telefonický rozhovor, zavolajte, prosím, na telefónne číslo +420 596 790 010. Samozrejme máte možnosť kontaktu prostredníctvom e-mailu, a to na adrese info.czechrepublic@shoellerallibert.com.

Podobné príspevky