Ponuky sexu – zvazte je

Už ste dostali ponuky sexu na Pokeci privatportal.skUrčite ste už počuli o zoznamke menom Pokec. Všeobecne sú zoznamky celkom veľký risk a my si teraz povieme prečo.

Falošné profily

Pokiaľ ste na zoznamke boli zaregistrovaní, určite už ste sa stretli aspoň s pár falošnými profilmi s fotkou niekoho, za koho sa len vydáva. Toto je jeden z riskov zoznamky. Nikdy totiž neviete, kto je na druhej strane. Môže to byť ktokoľvek – váš známy, priateľ, alebo len neznámy človek, ktorý z vás chce vylákať údaje.

s

Sex ponuky sú na každej zoznamke

Asi by som to povedala tak, že sexuálne ponuky sú na každej zoznamke. Záleží na tom, ako sa k tomu postavíte a čo na zoznamke vlastne hľadáte – či skôr len románik alebo nejaký vážny vzťah. Podľa toho sa samozrejme môžete rozhodnúť, či ponuku na sex prijmete alebo nie.

Ponuka na sex – hrozí nebezpečenstvo?

Nie je to ale úplne také ružové, ako sa zdá. Keďže neviete a nepoznáte daného človeka, ktorý vám sex navrhol, neviete vlastne aký je. Čo má rád, či z jeho strany hrozí nebezpečenstvo alebo nie. A to je práve to. A keď už teda potenciálne vezmeme do úvahy, že sex hľadáte a jeho ponuku prijmete a stretneme sa, stále to nezaručuje to, že nemá nejakú pohlavnú chorobu (dajme tomu AIDS).

¨s

Pred pohlavnými chorobami sa síce môžete chrániť kondómom (to nejaká ochrana samozrejme je), ale nie je stopercentná. V tomto ohľade by som si teda dávala veľký pozor, koho si púšťate k telu a minimálne pár dní by som o tom premýšľala. A potom už je to na vás, či sa s tým človekom stretnete alebo nie. Napríklad zistíte, že si tak veľmi rozumiete, že sa do seba zamilujete a budete mať spolu vzťah. To ale záleží celkom na mnohých okolnostiach. Tak si poriadne rozmyslite, či dáte nejakému chlapcovi zo zoznamky šancu. Vždy je to určitý risk a niekedy to jednoducho nemusí vyjsť, aj keď by ste si to možno priali.

Podobné príspevky