Kam na Silvestra?

Rok 2016 sa chýli svižným tempom ku svojmu koncu. Spolu s blížiacim sa Silvestrom nastáva obdobie, kedy sa mnohí z nás zamýšľajú ako strávia posledné dni starého a začiatok nového roka.

V dnešnej dobe je už u mnohých obvyklé tráviť posledné dni roka nielen v domácom pohodlí pri televíznej obrazovke alebo na námestiach, ale aj aktívnym relaxom v prírode, na lyžiarskych svahoch alebo rekreáciou v zahraničí. V tomto období roka je preto dopyt po ubytovacích kapacitách a pobytoch veľmi výrazný a po pokojnejšom jesennom období dosahuje svoj vrchol. „Ak zaváhate, je veľmi pravdepodobné, že kvôli značnej obsadenosti sa vaše silvestrovské plány neuskutočnia podľa pôvodných predstáv,“ varuje hovorca Asociácie portálov kolektívneho nakupovania Marian Tar.

Ak si chcete vychutnať zimné radovánky v horských oblastiach v ponuke zľavových portálov nájdete napr. pobyty v podtatranskej oblasti. Tohtoročným tipom sú Club Hotel Nezábudka a hotel Lesana, kde máte k dispozícii aj wellness a samozrejme blízkosť lyžiarskych svahov našich veľhôr. „Dobrým zvykom pri silvestrovských pobytoch je naozaj kompletný servis – od živej hudby, po slávnostnú večeru, tanečnú zábavu až po prípitok a ohňostroj,“ dodáva Tar.

Pre tých, ktorí chcú zažiť naozaj netradičný Silvester dávame do pozornosti ponuku stráviť posledné dni roka v zahraničných metropolách. Miláno, Paríž či Rím každoročne vítajú nový rok vo veľkom štýle. Ak si chcete pripomenúť leto a vycestovať za teplom južných prímorských oblastí, zľavové portály pre vás pripravili aj pobyty v Monaku a all inclusive pobyt v 5 * hoteli Titanic Lara Beach v Turecku, kde vás rozmaznajú špičkovými službami.

Posledné voľné kapacity sa však rýchlo míňajú, s rozhodnutím ako a kde prežijete oslavy Nového roka príliš neváhajte. Nákupom na niektorom z portálov SAPKN získavate záruku prevereného poskytovateľa, kompletný zákaznícky servis a samozrejme – najlepšej ceny na trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.