Čisté kanalizačné potrubia

Nenechajte nič na náhodu a nepočítajte s tým, že keď sa Váš odtok v kúpeľni upcháva, že sa to časom samo zlepší. Nezlepší, skôr naopak. Môže sa to ešte zhoršiť, a ako tu už býva, vďaka vzájomnému prepojeniu kanalizačných potrubí, v takomto prípade hrozí celkové upchanie kanalizačného potrubia v celom dome. Preto nečakajte na zázrak a kontaktujte nás včas. Vzniknutú nepríjemnú situáciu Vám pomôžeme rýchlo riešiť a Vy tak predídete nechceným škodám na majetku. Nie je nič horšie ako spätne naplavené splašky vo Vašej kuchyni či kúpeľni.

odtok umývadla

Ponúkame Vám čistenie kanalizácií a TV monitoring špeciálnou kamerou. Okrem týchto spomínaných služieb poskytujeme taktiež čistenie kanalizačných vpustí ale aj dažďových zvodov, a kompletné inštalatérske práce ako je montáž umývadiel, vodovodných batérií ale aj osadenie a celková montáž toaliet, váň, a sprchových systémov. Všetko potrebné nájdete na krtkovanie Hlohovec. Pri krtkovaní samotnom, využívame všetky dostupné najmodernejšie technológie a samotné krtkovanie vykonávame na profesionálnej úrovni s dôrazom eliminovať rozsah vzniknutých škôd pri poškodení kanalizačného potrubia ale aj pri samotnom upchaní kanalizačných potrubí. Krtkovanie a teda samotné čistenie kanalizácií vykonávame dvomi efektívnymi spôsobmi a to za pomoci vysokotlakového čistenia a elektromechanického čistenia.

kanal poklop

O vhodnom použití a spôsobe čistenia toho ktorého problému sa rozhodujeme priamo https://www.facebook.com/priamoinfo/ na mieste po dôkladnom zvážení situácie. Pri vysokotlakovom čistení je použité tlakové čerpadlo, za pomoci ktorého je do kanalizačného potrubia vháňaný určitý tlak vody, následne čím sa toto kanalizačné potrubie očistí a dané nečistoty uvoľnia jeho priechod. Pri elektromechanickom čistení je použitý elektromotor a špeciálna kovová špirála, ktorá sa po zavedení do kanalizačného potrubia, a za pomoci spomínaného elektromotora rozvybruje, následne uvoľní upchaté potrubie a opäť ho spriechodní.

Podobné príspevky